Specyfikacja techniczna:

  • text
  • text
  • text
  • text

Opis

Firma Rivera Yachting Services nawiązała współpracę z firmą Kabe Yachts, tak by wspólnie stworzyć rodzinny jacht czarterowy. Dzięki 23,8 m długości uważamy, że jest to idealny jacht w segmencie jachtów luksusowych. Konstrukcja będzie wykonana z aluminium, a do wyboru będą różne opcje silników.

Możemy dostarczyć ten jacht każdemu klientowi w ciągu 18 miesięcy, dodatkowo z usługą Rivera Lifestyle. Z kolei dla firm czarterowych mamy specjalną cenę dla uruchomienie pierwszej jednostki.

To stanie się naszym wzorem dla naszego programu własnościowego, w którym można kupić co najmniej 25% udziałów i podzielić ten jacht z maksymalnie trzema innymi rodzinami.

Rivera Yachting Services wkrótce przedstawi koncepcję abonamentu, w której będziesz mógł zostać wyłącznym członkiem Rivera White Glove Service Club. Jako członek będziesz mógł cieszyć się jachtem, kiedy chcesz, bez problemów własnościowych. W przyszłości będziemy oferować różne poziomy pakietów subskrypcji dla każdego poziomu doświadczenia żeglarskiego.

Rivera 780 z prędkością 22 węzłów to tylko nowy sposób na morskie życie , a także doskonały jacht rodzinny, gwarantujący zwrot z inwestycji.

 

Zobacz cenę

zapytaj o produkt

error: Treści są chronione!