ZŁOTA 44


Opis

Złota 44 to prestiżowy i pożądany adres na mapie apartamentowców Warszawy , który redefiniuje pojęcie luksusowego stylu życia w Polsce. Reprezentuje standard jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Złota 44 jest jednym z najwyższych budynków mieszkalnych w Unii Europejskiej i należy do najbardziej atrakcyjnego rynku nieruchomości w Europie, który generuje zyski sięgające 8,5% za wynajem rocznie. Warszawa jest dynamicznie rozwijającą sie metropolią a Złota 44 jako unikatowa inwestycja stanowi symbol tego miasta..

Budynek ma 192 metry, 52 piętra i 287 unikalnych apartamentów. Zapewnia fantastyczne widoki i luksusowy styl życia. Fasada budynku posiada system trójszybowych paneli. Dzięki temu rozwiązaniu jest energooszczędny i maksymalnie redukuje hałas. Uchylne okna gwarantują bezpieczeństwo i dostęp do świeżego powietrza..

W bliskim otoczeniu Złotej 44 znajdują się prestiżowe hotele, restauracje, sklepy i butiki ekskluzywnych, światowych marek oraz słynne zabytki historyczne i kulturalne. Bogata jest również pobliska oferta kulturalna PKiN, teatrów, muzeów i filharmonii, a także galerie sztuki..

Unikatowa forma wieży Złotej 44 nadaje indywidualny charakter apartamentom- każdy ma niepowtarzalny kształt i układ. Projekty wnętrz są dostępne w dziewięciu wariantach wykończeniowych, które gwarantują szeroki wybór materiałów..

Projekty wnętrz autorstwa uznanej pracowni architektonicznej- Woods Bagot to elegancki styl współczesnej europejskiej estetyki. Ciekawostką jest zastosowanie parkietu wzorowanego na przedwojennych drewnianych podłogach warszawskich salonów..

Inteligentne wnętrze i zaawansowane rozwiązania techniczne wewnątrz budynku tj. System HMS (Home Management System) pozwala sterować wieloma funkcjami w apartamencie np. światłem, temperaturą, roletami wewnętrznymi czy uchylnymi panelami okiennymi. Videofon umożliwia bezpośredni kontakt z concierge. Dostęp do sterowania jest możliwy przez urządzenia mobilne, np. z pozycji Twojego smartfonu..

Złota 44 może pochwalic się największym w Europie piętrem rekreacyjnym, gdzie na powierzchni 1800 mkw. mieszkańcy będą mieli do dyspozycji szereg udogodnień, w tym 25 m basen i salę kinowa z symulatorem do gry w golfa. .

Złota 44 -światowej klasy estetyka i życie na najwyższym poziomie. Zamieszkaj w chmurach i rozkoszuj się wyjątkowym luksusem.

Galeria


Zobacz cenę

zapytaj o produkt

error: Treści są chronione!