HANZA TOWER


Opis

Hanza Tower Jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowany jest w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 50.


To nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych, oferujący wszelkie udogodnienia, m.in. zespół basenowy, kluby dla dzieci, nastolatków i dorosłych, strefę spa i fitness, pralnię samoobsługową oraz centrum medyczne. Obiekt będzie posiadał 30 kondygnacji , w tym 21 kondygnacji mieszkalnych, 4 kondygnacje biurowe, 3 garażowo-podziemne i 2 usługowo-handlowe, gdzie znajdą się eleganckie restauracje, kawiarnie, a także renomowane sklepy i butiki. .

APARTAMENTY

 • blisko500 luksusowych apartamentów,
 • wysokie na niemal 3 metry wnętrza rozświetlone będą dzięki przeszkleniom, które zapewnią mieszkańcom widok na piękną panoramę Szczecina
 • apartamenty dla inwestorów to atrakcyjna propozycja dla klientów poszukujących sposobów na bezpieczną lokatę kapitału lub na stały zysk.
 • HISTORIA OBIEKTU

  W bezpośrednim sąsiedztwie Hanza Tower znajduje się Hotel Dana, którego historia sięga początku XX w. W latach 60. mieściły się tam Zakłady Przemysłu Odzieżowego „Dana”, które były jedną z wizytówek Szczecina. Ich nazwa pochodzi od zdrobniałego imienia dyrektor zakładu – Domiceli Mazurkiewicz.

  Zapytaj o wycenę

  zapytaj o produkt

  error: Treści są chronione!